תשתיות תקשורת

תשתיות תקשורת

מה הם תשתיות תקשורת?

תשתיות תקשורת הן תשתיות הנועדו לקשר בין התקני תקשורת שונים ולאפשר את פעילותן התקינה של מערכות התקשורת השונות, ברוב המקרים התקני התקשורת במשרד מחוברים על גבי כבלי תקשורת שונים (למעט מערכות שעובדות באופן אלחוטי Wi-Fi או BT), המאפשרים לבצע תקשורת קווית ולחבר בין כל התקני התקשורת למינהם כגון: מחשבים, טלויזיות, טאבלטים, מרכזיות טלפונים, מדפסות, מצלמות אבטחה וכו'..

תשתיות תקשורת לעסקים הן הפתרון הנחוץ ביותר עבור עסקים וארגונים לרשת המחשוב והטלפוניה ולתקשורת פנים ארגונית. תשתיות התקשורת של קלאודז מבוצעות על ידי צוותים מנוסים והמקצועים ביותר בתחום ומבצעים הסמכות אצל היצרנים המובילים בעולם. 
אז מה אנחנו מבצעים בתשתיות תקשורת:

✔️ תשתיות פסיביות ואקטיביות לרשתות מחשבים ותקשורת נתונים
✔️ תשתיות אופטיות – סיבים אופטים, GPON וקישור בין מבנים
✔️ תשתיות כבילה נחושת, נקודות תקשורת למחשבים וחיבור VPN

תשתיות תקשורת למשרד

מזל טוב! אתם לפני כניסה למשרדים חדשים, או בדרך לשיפוץ המשרד הקיים וחושבים על תשתיות תקשורת לעסק, הגעתם למקום הנכון! אנו בקלאודז מתמחים בתכנון וביצוע של תשתיות תקשורת בכל סדר גודל, תשתיות תקשורת למשרדים ועסקים אז אם אתם צריכים תשתיות תקשורת למחשבים, מדפסות, למרכזיה טלפון אנו כאן בשבילכם.

תשתיות תקשורת

סוגי תשתיות תקשורת

כיום קיימים מספרי סוגי כבילת נחושת עבור תשתיות תקשורת אשר נדרשות בהתאמה לפי סוג הפרויקט, כל תשתיות התקשורת המבוצעות חייבות בתקן IEEE 802.3ae המגדיר את עמידתם באיכות ובאמינות, להן פירוט סוגי הכבילה הנפוצים כיום בשוק:

✔️ Cat6A – כבל תקשורת המאופיין ברוחב פס של עד 250 מגה ולמרחק של עד 55 מטר בתצורת GBASE-T.
✔️ Cat7 – כבל תקשורת המאופיין ברוחב פס של עד 500 מגה ותומך בהעברת נתונים של עד 80 מטר, תואם לתקני התקשורת החדשים.
✔️ Cat7A – כבל תקשורת המאופיין ברוחב פס של 1200 מגה (1G) ותומך בהעברת נתונים של עד 80 מטר.

תשתיות התקשורת במשרד ובעסק הן הבסיס לפעולות בסיסיות לתפעול רשת המחשוב ולעבודה רציפה ותקינה, אנו מתמחים בפריסת תשתיות תקשורת בכל סדר גודל כול ביצוע תכנון וביצוע לריכוזי התקשורת השונים כולל ארונות תקשורת, מתגי תקשורת, סיבים אופטים וכו'.

רשתות תקשורת מחשבים

רשת תקשורת המחשבים מבוססת על תשתיות תקשורת איכותיות אמינות וללא תקלות על מנת שזו תוכל לשרת את העסק בכל הקשור לנושאי המחשוב ללא תקלות ובעיות, רשת תקשורת אמינה היא חלק בלתי נפרד מכל עסק המחייבת עמידה בתקנים ובסטנדרטים העולמיים על מנת להבטיח עבודה רציפה וללא תקלות. 

🔳 רשת תקשורת מחשבים איכותית יכולה לתת מענה למשרדים ועסקים ללא תקלות 
🔳 רשת תקשורת מחשבים נדרשת לעמוד בתקנים המחמירים ובסטדנרטים העולמים
🔳 רשת תקשורת מחשבים איכותית יכולה לשרת את העסק לעשרות שנים קדימה ולעבודה רציפה ושקט

תקשורת פאסיבית

המונח תשתיות תקשורת פאסיביות מתייחס לכל רכיבי התקשורת אשר באמצעותם מבוצע העברת המידע להתקני הקצה בתוך הארגון ומחוצה לו, המונח תשתיות תקשורת פאסיבית מתייחס לכבלים הנפרסים בין נקודות הקצה לריכוז המרכזי, לשקעי התקשורת בקצוות, צנרת הגנה על הכבילה, פאנלי ייצוג הנקודות בארונות התקשורת ולארונות התקשורת. תכנון וביצוע נכון של תשתיות התקשורת ימנע תקלות עתידיות ויאפשר עבודה שוטפת ללא תקלות בעסק.

התקנת תשתיות תקשורת

תשתיות תקשורת מחשבים לעסק בכל סדר גודל הוא הכרחי לפעילות השוטפת של עסק, ולכן אין להקל ראש בבחירת ספק תשתיות תקשורת, קלאודז מתמחה בהתקנת תשתיות תקשורת מכל סוג, תשתיות תקשורת למחשבים, תשתיות תקשורת אופטית / סיבים אופטים, תשתיות תקשורת למשרדים, תשתיות תקשורת לעסקים.
הניסיון הרב שצברה חברתנו בהתקנת תשתיות תקשורת מתבטא בשלבי התכנון הקדפני אשר יורד לרזולוציות הנמוכות ביותר של תפעול הרשת ועד לביצוע המוקפד שעומד בכל התקנים תוך מחוייבות למקצועיות ואיכות.

5 השלבים להתקנת תשתיות תקשורת

כל רשתות התקשורת מבוססות על תשתיות נחושת ותשתיות אופטיות אשר מקשרות בין התקני התקשורת השונים, תכנון נכון יביא לביצועים גבוהים ויקטין את הסיכויים לתקלות, אז מה הם 5 השלבים להתקנת תשתיות תקשורת:

✔️ איפיון מעמיק- השלב החשוב ביותר לפני ביצוע העבודה, אנו נבצע איפיון הצרכים על פי דרישות הלקוח והרשת, נבצע איזון בין תעבורת הנתונים הנדרשת וחלוקת עומסים תוך מחשבה מעמיקה על הקטנת הוצאות והגדלת התפוקה של הרשת.
✔️ תכנון – השלב שבו אנו נתכנן את פריסת הכבילה, התקנת תעלות רשת וצנרת להעברת הכבילה באופן מקצועי ובטוח.
✔️ ביצוע- קדימה לעבודה! לאחר שאיפינו את הצרכים ובצענו תכנון מוקפד ביותר, נתחיל בעבודה על ידי הצוותים המקצועים שלנו, ומנהל הפרויקט שמוצמד לכל אורך חיי הפרויקט עד למסירה סופית כולל ביצוע תיק מתקן מסודר המתעד את כל תשתיות התקשורת שנפרסו באתר.
✔️ בדיקות- לאחר שפרסנו את הכבילה אנו רוצים לוודא כי הכבילה עומדת בכל התקנים וברוחבי הפס ולכן נתחיל בשלב הבדיקות עם ציוד בדיקה מתקדם המוציא דוחות בדיקה מסודרים שאיתם נוכל לבצע השוואות וניתוחים.
✔️ מסירה ללקוח- בשלב זה נבצע הדרכה ללקוח עבור התשתיות הפרוסות באתר, נראה לו את מיקומי הריכוזים, סימון הנקודות בשלטי PVC חרוטים לעמידה לאורך זמן ונמסור לו תיק מתקן המתעד את כל התשתיות בפרוסות באתר ע"פ מספרי כבלים וסימונים ייחודים לכל כבל וכבל.

לפרטים נוספים והצעות מחיר צרו איתנו קשר!

שירותי מחשוב לעסקים קטנים וגדולים, כמו בכל בעסק הצורך פתרונות מחשוב לעסק מתחלקים למגוון רחב של שיטות עבודה ונותני שירות. שירותי מיקור חוץ על ידי טכנאי מוסמך הנמצא בכל עת באתר הלקוח באופן צמוד, שירות רייטניר חודשי קבוע בתמיכה מרחוק ותמיכה באתר הלקוח במידת הצורך ושירות של בנק שעות שניתן לרכוש על ידי קביעת מספר שעות לצריכה בכל חודש בהתאם לצורך.

אז אם אתם מחפשים פתרונות מחשוב לעסק או שירותי מחשוב לעסק תוכלו להנות אצלנו משירות 24/7, וסל של פתרונות במקום אחד.

לקבלת ייעוץ חינם ללא עלות לשירותי המחשוב בעסק שלך חייגו: 077-2200209 אנו זמינים גם ב-WhatsApp

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on linkedin

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

5/5

איזורי שירות נוספים

השאירו פרטים ותתחילו לחסוך אלפי שקלים

אל תפספסו את הבלוג שלנו, התחילו לקרוא!

מסך דיגיטלי לבניין

מסך דיגיטלי לבניין מסך דיגיטלי לבניין העידן הטכנולוגי מציב בפנינו לא מעט אתגרים חדשים ומחליף בקצב מהיר ומסחרר את הישן והמוכר שהכרנו שנים. בשנים האחרונות

מסכי הכוונה בנייני משרדים

מסכי הכוונה בנייני משרדים מסכי הכוונה בנייני משרדים כל בניין משרדים מצריך מסכי הכוונה ושילוט דיגיטלי כדי להתמצא במקום. באמצעות מסכי הכוונה בנייני משרדים הכוללים

לוח מודעות דיגיטלי לבנייני מגורים

לוח מודעות דיגיטלי לבנייני מגורים לוח מודעות דיגיטלי לבנייני מגורים העידן בו אנו חיים מצריך מאיתנו להיות מעודכנים כל הזמן על מנת שהמתחרים שלנו לא

שילוט הכוונה דיגיטלי

שילוט הכוונה דיגיטלי שילוט דיגיטלי ומסכי הכוונה שילוט הכוונה דיגיטלי הוא אחד משילוטי ההכוונה החשוב ביותר הן בבניינים פרטיים והן בבניינים משרדיים, על כן חשוב

תשתיות תקשורת אחודה למשרדים

תשתיות תקשורת למשרד

תשתיות תקשורת תשתיות תקשורת למשרדים תשתיות תקשורת בעסק הינו המרכיב העיקרי בבניית תקשורת מחשבים – רשת תקשורת. אם נדע לתכנן נכון את תשתיות התקשורת במשרד

שילוט דיגיטלי

שילוט דיגיטלי ומסכי הכוונה לבניינים קניונים ומשרדים שילוט דיגיטלי ומסכי הכוונה שילוט דיגיטלי הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. כל עסק או אפילו בניין מגורים מתהדר

מגוון של פתרונות מחשוב לעסק שלך

שהטכנולוגיה עובדת בשבילכם אתם חוסכים המון כסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

×

Powered by WhatsApp Chat

× אנו זמינים לשירותך, כיצד נוכל לעזור?
דילוג לתוכן